Grupa PTWT SA, wydawca magazynu Rynek Spożywczy oraz portali portalspozywczy.pl i dlahandlu.pl, wspólnie z Polską Organizacją Handlu i Dystrybucji (POHiD) po raz kolejny przyznała firmom z branży żywnośćiowej wyróżnienia Dobry Produkt.

Certyfikaty Dobry Produkt przyznane zostały w czterech kategoriach: Produkt wysokiej jakości, Nowy produkt, Innowacyjny produkt oraz Produkt tradycyjny i regionalny. Niezmiernie miło Nam poinformować, że mus marchewkowy Naszego autorstwa otrzymał Certyfikat Dobry Produkt 2016 w kategorii Wysokiej jakości.Tym samym zostaliśmy jedyną firmą z województwa lubuskiego oraz jedną z 20 firm, których produkty zostały wyróżnione tym certyfikatem.

Warto dodać, że do konkursu zgłoszone zostały również nowe makarony warzywne, produkowane przez sulechowską firmę SULMA, które opracowane zostały w Naszym ośrodku. O Naszej działalności i możliwościach współpracy nauki z biznesem mówił Prezes Zarządu LOIiWA Sp. z o.o. podczas debaty poświęconej innowacjom.

Uroczyste wręczenie certyfikatu odbyło się 17 października 2016 r. w Warszawie podczas IX Forum Rynku Spożywczego i Handlu. Nagrodę odebrał Prezes Zarządu - Pan Wojciech Szefner.

 

Początek strony